Харківська державна наукова бібліотека імені В.Г.Короленка Заснована у 1830 році
Історія бібліотеки
Нагороди бібліотеки
Меню Закрити

У різні роки

  

За досягнення у роботі та успішне виконання основних показників колектив бібліотеки неодноразово нагороджувався Почесними грамотами міського відділу культури міськвиконкому (міськради), об’єднаного комітету профспілки культпросвітзакладів м. Харків (1974, 1975, 1977–1979, 1980, 1981, 1982, 1985 рр.).

За професіоналізм, інноваційний підхід до вирішення актуальних питань, високий рівень організації та проведення анонсованих конкурсів та заходів, уміння створити атмосферу теплоти та ділової, творчої роботи, а також за надану можливість участі у заходах, що сприяють розвитку раціоналізаторських та винахідницьких здібностей, бібліотека отримала Подяку від товариства з обмеженою відповідальністю «ІНМАЙСТЕРС».

За довіру до українського інтелектуального продукту та щедрий літературний внесок у духовне зростання нації отримано Подяку від літературної агенції «Піраміда».

За активну участь в інноваційному процесі в Харківському регіоні та сприяння розвитку винахідницької діяльності колектив відділу науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів нагороджено грамотами Харківської обласної ради товариства винахідників і раціоналізаторів (2005, 2014, 2018 рр.).

 

Scroll Up