Харківська державна наукова бібліотека імені В.Г.Короленка Заснована у 1830 році
Історія бібліотеки
Відео
Меню Закрыть

Відео

Бібліотека активно нарощує присутність в інтернет-середовищі, підтвердженням цього є її офіційний канал на YouTube, туди завантажуються відеосюжети про діяльність установи, пам’ятні дати та визначні події. Колекція представлених посилань скоротить час на пошук сюжетів про бібліотеку, які мають історико-культурне значення та дозволять за допомогою візуальних образів зануритися в минулі роки.
Відео
Проиграть видео

Сокровищница знаний

Фільм про ХДНБ, знятий у 1966 році (автор сценарію та постановки В. Чупирев, консультант О. Черкашин), знайомить глядачів з буденним життям книгозбірні – візитної картки Харківщини, чия багата на події та імена 80-річна історія продовжується завдяки наполегливій праці багатьох поколінь бібліотекарів. У фільмі демонструються кадри військової кінохроніки часів Другої світової війни, коли ХДНБ зазнала нищівних втрат і руйнувань; експонуються найцінніші документи і рукописи, видання іноземними мовами та ноти, лунає фрагмент музичного твору.
Відео
Проиграть видео

Шлях у 125 років

Фільм про ХДНБ, знятий у 2011 році за підтримки благодійного фонду ФК «Прем’єр» (журналіст О. Кравченко, автор сценарію О. Танько, оператор В. Савицький), охоплює 125-річний період її розвитку. У фільмі здійснено спробу відкрити приховані від широкої аудиторії внутрішні бібліотечні процеси, що дозволяють короленківцям швидко та якісно задовольняти інформаційні потреби і запити користувачів. Ця подорож супроводжується цікавими фактами з історії книгозбірні та її окремих відділів, численними інтерв’ю з провідними фахівцями, демонстрацією унікальних видань з 7-ми мільйонного фонду та фрагментами фільму «Сокровищница знаний».

Scroll Up